Aktualno
link
Košarkarji Petrola Olimpije so v 6. krogu Lige prvakov doživeli peti poraz. V Stožicah so na tretji tekmi v štirih dneh še tretjič izgubili, nemški predstavnik Bayreuth je bil boljši s 76:67.
Ne spreglejte
link
Četrta partija, četrti remi
10
13. november 2018 ob 19:58 Norvežan Magnus Carlsen in Američan Fabio Caruana sta se tudi v četrti partiji obračuna za naslov svetovnega prvaka v šahu, ki poteka v Londonu, razšla z remijem.
Več novic ...
Citat za prebrat
link
Bojan Jokić
8
13. november 2018 ob 07:00 Težko je verjeti, da bom pomagal na teh dveh tekmah. Ni ravno najboljše, čutim bolečino, tako da bomo v sredo opravili magnetno resonanco, da vidimo, kako je.
Šport na TVS
PET., 16. 11., TV SLO 2:
17:50Nordijsko smučanje - svetovni pokal, smučarski skoki (M), kvalifikacije, prenos iz Wisle
19:10Judo, svetovni pokal, posnetek iz Haaga
20:00Nogomet - liga narodov, Slovenija : Norveška, 5. kolo, prenos iz Ljubljane
03:30Nogomet - liga narodov, Slovenija : Norveška, 5. kolo, posnetek iz Ljubljane
SOB., 17. 11., TV SLO 2:
10:10Alpsko smučanje - svetovni pokal, slalom (Ž), 1. vožnja, prenos iz Levija
13:10Alpsko smučanje - svetovni pokal, slalom (Ž), 2. vožnja, prenos iz Levija
15:50Nordijsko smučanje - svetovni pokal, smučarski skoki (M), ekipna tekma, prenos iz Wisle
18:00Judo, svetovni pokal, prenos iz Haaga
03:00Nordijsko smučanje - svetovni pokal, smučarski skoki (M), ekipna tekma, posnetek iz Wisle
Video dneva
"Ribari" z morja zavzeli Koper, a zmaga ostala na Bonifiki

Obalni derbi Koper - Izola v 3. SNL - Zahod je pošteno popestril soboto na slovenskem morju. Navijaška skupina Ribari je namreč po morju priplula v Koper in ga povsem obarvala v modro-bele barve, 150 bučnih gostujočih navijačev je poskrbelo za gladko zmago Izolanov na tribunah. Na Bonifiki se je v 13. krogu tretjeligaškega tekmovanja zbralo kar 1.500 gledalcev, ki so na igrišču videli prepričljivo zmago Kopra s 3:0. Jaka Štromajer je zadel že v 1. minuti, v 4. minuti je zatresel Tine Tramte. Po izključitvi Željka Tomića v 41. minuti je Izola imela igralca več, a pobude ni znala kronati z zadetkom, v 95. minuti je končni izid postavil Edin Fatić. Koper je trdno na vrhu Zahoda s 36 točkami, medtem ko je Izola na 5. mestu s 15 točkami. Vabljeni k ogledu prispevka Sandija Škvarča.

Več videov ...
Izbor

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!

Anketa

Kako se bo končala tekma Lige narodov med Slovenijo in Norveško v Stožicah?

Igor Benedejčič bo debitiral z zmago.
Remi.
Slovenija bo doživela nov poraz in izpadla v ligo D.
Arhiv
Kviz

V slovenskem klubskem nogometu ima najdaljši niz neporaženosti Bojan Prašnikar. Koliko tekem je bila Olimpija pod njegovo taktirko v slovenskem prvenstvu in pokalu neporažena pred 25 leti?